Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Państwo Islamskie zaatakowało stronę Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego

Terroryści z Państwa Islamskiego zaatakowali stronę Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego – dowiedział się portal wPolityce.pl. Na portalu swm.pl widać komunikat informujący, że serwis został zhakowany przez Państwo Islamskie. To pierwszy poważny atak cybernetyczny związany z PI w Polsce.

Współpracujący z SWM red. Witold Gadowski wskazuje, że SWM jest producentem serialu mówiącego o męczeństwie chrześcijan na Wschodzie. To z tą inicjatywą wiąże atak.

Powstały już odcinki o życiu Koptów, o uchodźcach z Syrii, Asi Bibi z Pakistanu, czy o prześladowaniu chrześcijan we Francji. W tej chwili planowany był odcinek o prześladowaniach w Iraku. W tym właśnie momencie doszło do ataku. Dziś strona została zaatakowana przez Państwo Islamskie /.../

/.../


saż

Całość:http://wpolityce.pl/polityka/236568-nasz-news-panstwo-islamskie-zaatakowalo-strone-salezjanskiego-wolontariatu-misyjnego-to-pierwszy-cyberatak-w-polsce

Copyright © 2017. All Rights Reserved.