Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Postępowanie dyscyplinarne dla policjanta za udział w programie Telewizji Republika

Funkcjonariuszowi Wydziału Kryminologi KMP w Szczecinie zostały przedstawiony został zarzut przekroczenia uprawnień oraz wszczęto przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne, w związku z jego udziałem w programie "Zadanie Specjalne", emitowanym na antenie Telewizji Republika.

Jak podano w uzasadnieniu wszczęcia postępowania, funkcjonariusz "przekroczył swoje uprawnienia w ten sposób, że uczestniczył w reportażu Telewizji Republika 'Zadanie Specjalne' odcinek nr 67, pt. "Wydarzenia w polskiej policji", w którym udzielił informacji na temat procedur obowiązujących w Policji, m.in. w zakresie hierarchii i drogi służbowej, czym naruszył dyscyplinę służbową".

Ten odcinek programu Zadanie Specjalne poświęcony był nieprawidłowościom do jakich dochodzi w polskiej policji.

za:telewizjarepublika.pl/postepowanie-dyscyplinarne-dla-policjanta-za-udzial-w-programie-telewizji-republika,20099.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.