Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Zmiana numeru kanału TV Republika w NC+


1 października zmieniła się pozycja kanału Telewizji Republika w dekoderze NC+. Teraz mogą państwo oglądać naszą stację na kanale 216.

1 października zmienił się układ kanałów w dekoderach NC+.

Telewizja Republika, dotychczas będąca dostępna na kanale 28, teraz znajduje się na pozycji 216.

Przypominamy także o apelu członka Zarządu TV Republika Piotra Fica. – Wielokrotnie mogliśmy liczyć na Państwa wsparcie i zawsze było to wsparcie skuteczne. W tej sytuacji również zwracamy się o pomoc: bardzo prosimy, aby kontaktowali się Państwo z Biurem Obsługi Klienta NC+ i prosili o przeniesienie naszej stacji na poprzednią pozycję – mówił Fic.

Więcej: http://telewizjarepublika.pl/zmiana-numeru-kanalu-tv-republika-w-nc,24317.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.