Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

"Dość kłamstw mediów!" - wielka manifestacja 13 grudnia

Członkowie stowarzyszenia Ruch Kontroli Wyborów- Ruch Kontroli Władzy apelują do wszystkich organizacji w tym także Klubów Gazety Polskiej o przyłączenie się do ogólnopolskiego protestu „Dość kłamstw mediów”, która odbędzie się 13 grudnia, w niedzielę pod budynkiem Gazety Wyborczej o godzinie 12.30.

Manifestujący przejdą stamtąd pod budynek Telewizji Polskiej przy ul. Woronicza 17, żeby wyrazić swoje poparcie dla zmian w mediach przygotowywanych przez nowy rząd i zaprotestować przeciwko dotychczasowym manipulacjom.

- Popieramy powstanie nowej Telewizji Polskiej i nowego Polskiego Radia, dotychczasowe spółki, które skompromitowały się szerzeniem kłamstw i antypolską propagandą muszą być zlikwidowane - piszą na swojej stronie organizatorzy manifestacji.

- Społeczeństwo musi odebrać media tej wąskiej grupie, która je zawłaszczyła i wykorzystuje tylko do swoich indywidualnych celów. Ta grupa w żaden sposób nie reprezentuje interesów Polaków. Media muszą powstać na nowo, musimy je odebrać z rąk resortowych dzieci, które reprezentują obce nam interesy - podkreśla jeden założycieli stowarzyszenia doktor Jerzy Targalski.


Stowarzyszenie Ruch Kontroli Wyborów - Ruch Kontroli Władzy powstało przed drugą turą wyborów na bazie członków krucjaty różańcowej i części wolontariuszy Ruchu Kontroli Wyborów. Kilkadziesiąt tysięcy wolontariuszy stowarzyszenia  z całej Polski i 140 obserwatorów z całego świata pilnowało przebiegu ostatnich wyborów parlamentarnych.

za:niezalezna.pl/73457-dosc-klamstw-mediow-wielka-manifestacja-13-grudnia

Copyright © 2017. All Rights Reserved.