Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Czabański zapewnia: Ustawa medialna w styczniuKrzysztof Czabański poinformował za pośrednictwem portali społecznościwych, że projekt ustawy o mediach narodowych jest gotowy, ale jego realizacja musi poczekać do stycznia.

Nowa ustawa medialna, która zmieniłaby status mediów publicznych (w tym Polskiego Radia, Polskiej Agencji Prasowej oraz Telewizji Publicznej) i zamieniła je w narodowe instytucje kultury to jeden z najbardziej wyczekiwanych projektów ustawodawczych Prawa i Sprawiedliwości.

Pełnomocnik rządu ds. reformy mediów publicznych Krzysztof Czabański informuje, że projekt ustawy o mediach narodowych jest gotowy, ale „musi zaczekać do stycznia na rozpatrzenie w Sejmie, żeby miał szansę na trwałe przekształcić media publiczne w narodowe”.

za:www.fronda.pl/a/czabanski-zapewnia-ustawa-medialna-w-styczniu,62533.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.