Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Komunikaty i informacje

5000 zł za wskazanie podpalacza furgonetek Fundacji PRO-Prawo do Życia

Fundacja PRO-Prawo do Życia oferuje 5000 zł nagrody za wskazanie osób mających związek z podpaleniem dwóch należących do stowarzyszenia pojazdów. Obie furgonetki stanowiły element kampanii społecznych skierowanych przeciwko aborcyjnemu procederowi.

„W ciągu kilku dni podpalacze zniszczyli dwa nasze samochody: jeden w Krakowie, drugi w Warszawie, pod szpitalem bielańskim” – wskazuje fundacja. „Przypomnimy, że spalenie samochodu w Warszawie miało miejsce w nocy z 23 na 24 kwietnia. Kilka dni wcześniej przestępcy podpalili samochód w Krakowie. Na obu furgonetkach znajdowały się grafiki pokazujące okrucieństwo aborcji” – czytamy na stronazycia.pl.

Osobom, które przekażą informacje pozwalające zidentyfikować przestępców, Fundacja oferuje nagrodę w wysokości 5000 złotych. W tej sprawie należy kontaktować się telefonicznie pod numerem 608 594 158.

za:pch24.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.