Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Komunikaty i informacje

Konkurs

Konkurs historyczny z wykorzystaniem aplikacji Action Track dla uczniów klas 6-8 szkół podstawowych województwa łódzkiego! do wygrania albumy z podpisem samego Roberta Lewandowskiego!

Konkurs odbędzie się 1 czerwca 2021 r. z wykorzystaniem aplikacji ActionTrack. Kod QR umożliwiający pobranie quizu zostanie przesłany na adres e-mail szkół podstawowych województwa łódzkiego, których uczniowie uprzednio zgłoszą wolę udziału w konkursie.

Ważne daty:

24 maja 2021 r. - koniec przesyłania zgłoszeń do konkursu

27 maja 2021 r. - organizator wysyła na adres mailowy zgłoszonych szkół kod QR z dostępem do quizu.

1 czerwca 2021 r. o godz. 10:00, rozpoczęcie konkursu.UWAGA ! Pierwsza trójka Laureatów konkursu otrzyma albumy z podpisem samego Roberta Lewandowskiego!


Regulamin konkursu do pobrania tutaj:
https://lodz.ipn.gov.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.