Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Komunikaty i informacje

Komunikat o pogrzebie 7 stycznia 2022 śp.prof.Tadeusza Gestenkorna

Powiadamiam o pogrzebie Pana Profesora Tadeusza Gestenkorna,który zmarł w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia 25 grudnia 2021. Był emerytowanym profesorem UŁ, rodzinnie zięciem ś.p. Bronisława Szwalma, krajoznawcy i patrona Oddziału Nauczycielskiego PTTK w Łodzi.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się 7 stycznia 2022, najpierw w Katedrze 10,30 a później na Cmentarzu Starym w Łodzi.

Jan Szałowski

***
Śp.p. prof.Tadeusz był również członkiem OŁ Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy i uczestnikiem naszych konferencji "Dziennikarz-między prawdą a kłamstwem".
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj świeci dzielnemu Profesorowi.
kn

Copyright © 2017. All Rights Reserved.