Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Komunikaty i informacje

Piękny Jubileusz


2 czerwiec A. D. 2013 był szczególnym dniem archidiecezji: Pasterz Metropolii Łódzkiej - Arcybiskup Marek Jędraszewski doczekał jubileuszu 40-lecia posługi kapłańskiej. "Być przyjacielem Chrystusa, to być obdarzonym miłością zobowiązującą" - mówił metropolita łódzki. W liturgii uczestniczyli także pozostali biskupi oraz łódzcy księża, którzy w tym roku również świętują 40. rocznicę swoich święceń prezbiteratu.

Ad multos Annos Księże Arcybiskupie w sianiu dobra i prowadzeniu nas do Domu Ojca w wierności Bogu, Kościołowi, Ojczyźnie.

więcej: http://archidiecezja.lodz.pl (kn)

kn

Copyright © 2017. All Rights Reserved.