Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Publikacje członków OŁ KSD

Krzysztof Nagrodzki-Naftalina! Na mole polityczne. Z listów do przyjaciół. I znajomych

Czyny Pani EK. - czyli kolejnego człowieka wiadomego Prezesa zakamuflowanej w tzw. opozycji, nie mogą budzić zastrzeżeń. Raczej podziw. To przecież konsekwentne ośmieszanie i rozkładanie wrogów politycznych PiS-u. Od wewnątrz.  I pamiętaj, że to ja– już dawno temu – pisałem Ci w którymś z listów o takim poświęceniu.

Pani K. od dawna wyraźnie wskazała, że będzie stosowała znane gospodyniom sposoby, na walkę polityczną. Stąd owa naftalina, która spowodował – niesłusznie –lawinę kpin.
Owe wesołki, niechby spróbowały – miast mizdrzenia się w mediach – ciężkiej pracy pani domu.
Nieładnie panie i panowie!
                                                                              *
A teraz konkret związanym z niedawnym atakiem na dziennikarkę TVP - nie pierwszy zresztą - przez naćpaną czymś hołotę.
- Hołota - mocne słowo, tak, ale atak fizyczny na kobiety nie mieści się w naszej kulturze. Naszej Kolego, naszej! A nie jakieś postępowej dziczy od róbta co chceta.

- Jak myślisz, kto podaje te swoiste używki nienawiści, wyzwalające chamstwo i draństwo?
Oczywiście mowa o tutejszych rezydentach owego piekielnego „prowadzącego”, a nie o jakichś drugoplanowych dilerach odczłowieczania.
- Drugoplanowych, ponieważ to są tylko wyrobnicy czy najemnicy – świadomi bądź mniej, naćpani nienawiścią.

W tym kontekście muszę zweryfikować podany w tytule środek – „naftalina”  - czy jednak to nie zbyt słaby preparat?

- Jaki byłby lepszy? - pytałeś.

-  „Akcja bezpośrednia” na postępkach, żeby odczuli jak to wygląda, nakręcałby diabelską spiralę…
- Zatem?...
- Od znajdowania sposobu są wyspecjalizowane służby od wszelkiej dezynfekcji...

Natomiast zawsze potrzebna jest modlitwa za braci pogubionych. To oczywiste. Z nadzieją, że kiedyś, może, przyjdzie opamiętanie i świadomość ceny jaką przychodzi zapłacić za chowaną pamięć cywilizacyjną o człowieku - jego rodowodzie, jego drodze - stąd do Wieczności. I drogowskazach. Pewnych. Stałych. Niepodatnych na kombinacje interpretacyjne Zwodziciela.  

Pisałem o tym nieraz. I piszę. Również mając na myśli drogę różnych"asymetrycznych tłumaczy" w sprawach tzw. politycznych czy obyczajowych.  


PS. Z badań na Uniwersytecie Warszawskim wynikło, iż zwolennicy obecnej opozycji, czują większą nienawiść do oponentów, niż zwolennicy koalicji do nich*. Czyli „cybazacja” postępaków w procesie. Wiecie jak to się skończyło ongiś w Łodzi? Mordem na Marku Rosiaku.  Czy to tylko zwykłe kompleksy, czy…

PS.2 Medyczne aspekty ataków na piękną Magdalenę

Zwróciłeś uwagę na jeszcze jeden aspekt histerii postępu wobec Magdaleny Ogórek. Coś w tym może być…
Historii - również annałom pewnego działu medycyny czy psychologii – znane są takie stany, kiedy mniej atrakcyjne indywidua uzewnętrzniają kompleks, atakiem na ładniejszą, bardzie atrakcyjną wersję swego gatunku.


za: http://krzysztofnagrodzki.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.