Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Publikacje członków OŁ KSD

Krzysztof Nagrodzki-Oszołomieni postępem, czy oszołomy postępu?

- Skąd się biorą?...
- Zwykła głupota? Hipnoza? Jurgielt? Nakazy prowadzących?…
A może wirus? - Siany oczywiście przez wiadomego prezesa?...
Zamiast konkretów programowych interesujących lud miast i wsi, lansowanie jakiegoś LGBT ( czy coś podobnego) i furie kontestacji:
- Precz z Kościołem! (czyli z sensem i wartościami cywilizacyjnymi),
- Precz z rządzącymi! ( Skoro to nie nasi postępowcy z targu europejskiego… czy Targowicy… Mniejsza z tym…)
- Precz z patriotyzmem! ( Tym „zaściankowym”, naturalnie.)
- Precz z dobrą tradycją i pamięcią!

Realizujemy się w różnorodności. Począwszy od różnorodności w definiowaniu prawdy. I sensu z tego wynikającego. Zresztą sens też nie jedno ma imię.

- Zatem precz z monotonią seksu…pardon - sensu!
                                                                               *

Kiepsko. Lud jakoś mało zainteresowany tymi alternatywnymi, odtylnymi propozycjami.  Lud woli od przodu i do przodu w penetrowaniu rzeczywistości, w każdym jej aspekcie. Z pożytkiem dla dobra wspólnego. Politycznie – czyli twórczo, konkretnie.  

Zatem teraz przejdźmy do najprostszych konkretów – jak lubisz. Zatem:
1.    Dlaczego trzymasz mnie w niepewności-czy ze współżycia SLD z Biedroniem na wiosnę, wyjdzie jakieś potomstwo? (Na co wam przyszło, towarzyszu...)
2.    Czy wszelka mentalna lewizna naprawdę musi wystawiać do dysput telewizyjnych taaaaki nieporadny intelektualnie aktyw (nie mylić gadatliwość z noszeniem sensu)?
3.    Ponieważ, podobno, zabroniono wam jakichkolwiek dyskusji nad bzdetami zwanymi czemuś-programem - to ja zapytywuję tylko o jedno: Czy zapowiadana publiczna nauka masturbacji ma być od przedszkola czy od podstawówki?
4.    Nie jest tak, żebym nie przyznawał z uprzedzenia - jak sugerujesz – żadnych racji Rosji i Putinowi. Np. sensownie i konsekwentnie podchodzą do sodomitów- tęczowych niby.
Ale tutejsza lewizna jest „otwarta” inaczej. Rzec można - do upojenia.

Może trzeba reaktywować jakieś swoiste, łagodne izby wytrzeźwień postępowej lewizny...    
Mimo wszystko to bracia i siostry w człowieczeństwie.

za: http://krzysztofnagrodzki.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.