Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Publikacje członków OŁ KSD

Krzysztof Nagrodzki: LGTB- nihil novi sub sole (czy pod kołderką)

Każdy, kto jako tako zna historię naszego rodu ludzkiego i wszelkich możliwych zawirowań dróg, którymi miał kroczyć człowiek, aby dojść szczęśliwie do Domu Ojca, wie, iż „eksperymenty” z ludzką wiernością wskazaniom Dobrej Drogi, ciągotki chutliwością czy inne fałszywe obiecanki Ojca Kłamstwa, nie są niczym nowym.

Niemal od początku tak było, za co zresztą konsekwencje pewnej niewierności ponieśli pierwsi Rodzice, a my wszyscy za nimi.

Zmieniają się sceny, aktorzy, metody–cel zostaje ten sam- niewierność Drogowskazom-jak się rzekło-Dobrej Drogi.
I dobrego końca tej pielgrzymki przez czas dany Tu i Teraz.

Na nic pamięć losu Sodomy i Gomory, na nic inne ostrzeżenia- w tym medyczne czy psychologiczne-człek słabej woli i kondycji duchowo-intelektualnej musi doświadczyć na własnej skórze, jak kończą się igraszki z pokusami takimi „eksperymentami”.

Widać tak być musi, iż każdy człowiek, każde pokolenie musi same dokonywać rozeznania i wyborów woli. Wolnej wszak woli.
Wolnej mimo swoistego zniewalania.
Wybór-mimo wszystko-zależy od nas.
I konsekwencje tych wyborów dotkną nas.
Osobiście.
Nieuchronnie.
Czyniących, zachęcających, wspierających zamiast udzielania pomocy.
Chyba, że przyjdzie ratunek opamiętania się.
I ekspiacji.
A to-jak pokazuje historia-możliwe.
I konieczne!

za: http://krzysztofnagrodzki.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.