Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Publikacje członków OŁ KSD

Piotr Zarębski - Moje dwa słowa- dzień Żołnierzy Wyklętych po raz pierwszy obchodzony z tak wielkim rozmachem, że zaczynam wierzyć w to, iż Polska staje się wreszcie krajem wolnym od komunizmu. Na pohybel poszły KODy w tym całe zaplecza dorobkiewiczów i donosicieli (Judaszy). Podejrzewam jednak, iż od jutra ponownie zacznie się ujadanie zła, któremu bardzo zależy na rozbiciu Narodu. Jest to typowe działanie ludzi niegodnych życia w wolnym kraju gdyż ich umysły jeszcze tkwią w komunizmie, a właściwie w dobrowolnym zniewoleniu.
Cieszmy się więc chwilą tak wzniosłą chwaląc bohaterów AK, NSZ, WINu i całej Polski która przez tyle lat nie poddawała się kłamstwu dając świadectwa odwagi w imię Boga, Honoru i Ojczyzny

Copyright © 2017. All Rights Reserved.