Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

Jest orzeczenie holenderskiego sądu! Rosjanie zestrzelili samolot MH 17

„Lot MH17 linii Malaysia Airlines został zestrzelony w 2014 roku przez rosyjską rakietę wystrzeloną z pola we wschodniej Ukrainie” – orzekł dziś sąd w Amsterdamie.
17 lipca 2014 roku w obwodzie donieckim zestrzelono samolot pasażerski malezyjskich linii lotniczych Boeing 777. Zginęło 283 pasażerów i 15 członków.

Blisko 200 ofiar było obywatelami Holandii. Holenderski sąd potwierdził dziś, że samolot zestrzelono rosyjskim pociskiem. Przewodniczący składu sędziowskiego Hendrik Steenhuis podkreślił, że Rosja sprawowała wówczas kontrolę nad samozwańczą Doniecką Republiką Ludową. To właśnie prorosyjscy separatyści wystrzelili pocisk kierowany ziemia-powietrze Buk.

Przed holenderskim sądem za spowodowanie tragedii oskarżono trzech obywateli Rosji i jednego obywatela Ukrainy. Dla wszystkich prokuratura domaga się dożywotniego więzienia.

Rosja zaprzecza jakiemukolwiek udziałowi w katastrofie i odrzuca ustalenia śledczych.

za:www.fronda.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.