Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

Zdewastowano samochód dziennikarza TVP. „Mało wam jeszcze szczucia?”

Dziennikarz TVP Daniel Liszkiewicz poinformował na Twitterze o ataku na auto, którym jeździ jego córka. „Tak się kończy nakręcanie emocji przez rozpalone bandy ośmiogwiazdkowców” – napisał.
Kierownik Redakcji Mediów Interaktywnych TAI przekazał, że najpierw na śniegu na masce pojawiał się napis „***** ***”. W listopadzie wyrwana została obudowa lusterka, teraz zostało ono kompletnie zdewastowane.

We wcześniejszym wpisie Liszkiewicz informował:

„Pod naszym domem celowo zdewastowano nasz samochód. Wyrwano i rozgnieciono na asfalcie lusterko z auta, którym jeździ moja córka. Inne auta stojące obok nie zostały naruszone. Mało wam jeszcze szczucia?”.

za:www.fronda.pl


***

Kolejny atak na samochód dziennikarzy TVP!

Kolejny atak na dziennikarzy TVP. Tym razem to w Katowicach nieznany sprawca rzucił kamieniem w szybę oznakowanego samochodu Telewizji Katowice.

W rozmowie z „Presserwisem” podkom. Agnieszka Żyłka, oficer prasowy katowickiej komendy miejskiej policji przekazała, że atak miał miejsce w środę. Gdy dziennikarze byli w budynku sądu przy ul. Andrzeja, gdzie wykonywali nagrania, samochód stał przed obiektem.

W tym czasie nieznany sprawca rzucił w szybę samochodu kamieniem. Choć zniszczenie nie jest duże, mamy do czynienia z kolejnym atakiem wymierzonym w dziennikarzy Telewizji Polskiej. Na razie policja przyjęła ustne zawiadomienie o zdarzeniu, teraz czeka na oficjalne zgłoszenie od pokrzywdzonego.

za:www.fronda.pl


***

Nagonka w obronie pedofilów

Pełnomocnik matki chłopca, który był ofiarą pedofila z Platformy Obywatelskiej, oświadczył zgodnie z prawdą, że nie ma powodów, by uważać, iż śmierć nastolatka miała cokolwiek wspólnego z publikacją Radia Szczecin.Wiedziano to od dawna, lecz oskarżani dziennikarze ze względu na dobro rodziny nie ujawniali szczegółów ani nie bronili się przed atakami siepaczy z PO oraz sprzyjających im mediów ferujących wyroki. Dobrze się stało, że powiedziano prawdę, pytanie tylko, czy Donald Tusk będzie miał tyle honoru, by przeprosić dziennikarzy i wstrzymać nagonkę przeciwko niezależnym mediom, którą sam rozpoczął. Szczerze w to wątpię, bo honor to coś, o czym być może słyszał, ale czym raczej nie zaprząta sobie głowy na co dzień. To, co uczyniono wobec dziennikarzy, ale i studenta UW oraz innych, chcących ostrzegać przed bardzo groźnym zjawiskiem pedofilii, która dzieje się tuż obok i na którą często oko przymykają różne instytucje, co gorsza jednocześnie finansując działalność podejrzanych typów, przypomina nagonki rodem z Marca ’68. Z tą różnicą, że dziś chodzi o niepokornych dziennikarzy i tych, którzy mają odwagę przeciwstawić się nawale mediów sprzyjających opozycji.

Tomasz Sakiewicz

za:niezalezna.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.