Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

Bocheński: Nie mogę pozwolić, żeby na mój temat kłamano.

/.../  Nie będę też udawał, że jestem inną osobą niż naprawdę jestem

„Myślę, że będziemy cała jego propagandę i otoczkę medialną, która jest wokół niego stworzona, obierać jak cebulę – warstwa po warstwie, aż dojdziemy do takiej sytuacji, w której warszawiacy będą mogli przejrzeć i zobaczyć, jak to naprawdę wygląda” - powiedział na antenie Telewizja wPolsce Tobiasz Bocheński, kandydat PiS na prezydenta Warszawy, odnosząc się do starcia wyborczego z Rafałem Trzaskowskim.

Bocheński zaznaczył, że warszawiacy otrzymują nieprawdziwe informacje o działalności Trzaskowskiego.

To nie jest tak, że oni się mylą czy mają nietrafną intuicję, chodzi o to, że dostają nieprawdziwe informacje na jego temat, jego działalności. On uwielbia uciekać w ogólnopolskie tematy po to, by nie rozmawiać o swoim dorobku i o tym, co zrobił w Warszawie — mówił.


„Po prostu jestem szczery”

Tobiasz Bocheński wypowiadał się na temat walki z kłamstwami medialnymi na swój temat, jak chociażby tym, że rzekomo jest kibicem Widzewa Łódź.

    Jako osoba pryncypialna nie mogę pozwolić, żeby na mój temat kłamano. Mogą mówić, wyrażać różnego rodzaju opinie, że jestem brzydki, że jestem głupi, że mu się nie podobam. Mogą wymyślać co im się chce w ramach opinii, ale nie mogą kłamać co do faktów. Kiedy wymyślają fałszywe fakty na mój temat, dotyczące mojego życiorysu, albo na przykład czegoś tak absurdalnego jak od 24 godzin cały czas tłumaczę, że nie jestem fanem piłki klubowej — powiedział. Na uwagę prowadzącej red. Aleksandry Jakubowskiej, że zraża tak do siebie kibiców, odpowiedział:

    Nie zrażam, po prostu jestem szczery. Ja jestem fanem tenisa, oglądam tenisa, grałem w tenisa, piłkę nożną oglądam jak mamy mistrzostwa świata, mistrzostwa Europy, mamy naszą reprezentację i ona walczy, czasami w bólach to oglądam, ale oglądam, a jeżeli chodzi o piłkę klubową, to nie znam się na tym, nie chodzę na mecze, nigdy nie chodziłem, nie byłem na żadnym i nie będę udawał przed warszawiakami czy przed kimkolwiek innym, że jestem inną osobą niż naprawdę jestem.

tkwl/Telewizja wPolsce

/.../
Zespół wPolityce.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.