Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

USA. W genderowej szkole zgwałcono mu córkę. Teraz musi się tłumaczyć, że nie jest przeciw LGBT

48-letni Scott Smith ze stanu Virginia przerwał milczenie w sprawie zamiatania pod dywan przez dyrekcję szkoły gwałtu, jakiego dokonano na jego córce. Napaści seksualnej na 14-letnią dziewczynkę dopuścił się inny nastoletni uczeń. Dokonał tego w dziewczęcej toalecie, do której miał wstęp, dzięki narzuconej przez szkołę polityce gender.

Co ciekawe spore problemy miał także ojciec skrzywdzonej dziewczynki, gdy próbował dochodzić sprawiedliwości.

Scott Smith w popularnym amerykańskim talk-show „The Ingraham Angle” na antenie Fox News postanowił publicznie opowiedzieć o wydarzeniach, jakie miały miejsce w genderowej szkole w Stone Bridge, w najbogatszym okręgu szkolnym – Loudon, w stanie Virginia.

Obecna na wspomnianej radzie lewicowa, progenderowa aktywistka zakwestionowała relację Smitha, którą przekazał jej w bezpośredniej rozmowie. Dodatkowo z mężczyzny uczyniono w lewackich mediach homofoba, rasistę i skrajnego prawicowca. A zdarzenie z jego udziałem na radzie postanowiono wykorzystać w propagandzie wymierzonej w rzekome ataki rodziców przeciwko personelowi szkoły związane z prowadzoną przez nie polityką gender. W sprawę zaangażowano też FBI, które de facto zastrasza rodziców protestującym przeciwko szkolnej afirmacji gender.

Smith powiedział na antenie Fox News: „To naprawdę przerażające, że nasz rząd będzie bronił się przeciwko rodzicom i użyje mojej osoby w całym kraju, aby szerzyć strach”. Komentując wydarzenia, jakie miały miejsce 22 czerwca na wspomnianej radzie, Scott Smith stwierdził: „Poszedłem tam, aby dowiedzieć się, dlaczego nasze dzieci nie są bezpieczne”.

48-letni hydraulik przytoczył też swoją ówczesną rozmowę z genderową aktywistką, gdy opisując krzywdę swej córki, usłyszał od niej, że „​​to nie tak się stało”. „Uderzyło mnie to – skąd wiesz, co się stało, nawet mnie nie znasz” – relacjonował Smith.

Dwa miesiące po całym zdarzeniu wspomniany nastolatek został aresztowany za zmuszanie innej osoby do czynów homoseksualnych. A 6 października ponownie został zatrzymany za seksualną napaść na kolejną nastolatkę, w innej szkole, do której został po cichu przeniesiony. W tym przypadku chłopak został oskarżony o „pobicie seksualne i uprowadzenie”. Miał siłą uwięzić inną nastolatkę w klasie, aby zaatakować ją seksualnie. A wszystko wydarzyło się w szkole oddalonej zaledwie ok 4 km od tej, w której zaatakował córkę Smitha.

Obecnie przebywa w zakładzie poprawczym dla nieletnich. Nie wiadomo czy 15-latek rzeczywiście identyfikuje się jako osoba transpłciowa czy też tylko bezwzględnie wykorzystuje obłędną genderową politykę prowadzoną w szkołach. „Nie obchodzi mnie, czy jest homoseksualny, heteroseksualny, biseksualny, transseksualny. Jest drapieżnikiem seksualnym” – podsumował Scott Smith.

za:www.fronda.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.