Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Furia amerykańskich aborcjonistów. Chcą wysłać ,,mobilne punkty aborcyjne’’ do Teksasu

W Stanach Zjednoczonych trwa mobilizacja aborcjonistów z administracją Joe Bidena na czele, którzy są w stanie zrobić wszystko, aby powstrzymać obronę życia nienarodzonego w Teksasie. Nowym pomysłem amerykańskiej cywilizacji śmierci jest wysłanie „mobilnych punktów aborcyjnych” na granicę z Teksasem.

Amerykańscy aborcjoniści zbierają środki na kampanię, w ramach której chcą zorganizować „mobilne punkty aborcyjne” na granicy z Teksasem. Ich plan jest możliwy dzięki zmianom wprowadzonym przez „katolika” Joe Bidena, który zniósł obostrzenia na sprzedaż środków farmakologicznych wywołujących aborcję. W myśl nowych przepisów tabletkę wywołującą poronienie można nabyć wysyłkowo bez konsultacji z lekarzem.

„Mobilne punkty aborcyjne” mają umożliwić wywołanie poronienia za pomocą tabletki za 350 dolarów.

- „Wysyłanie śmiercionośnych pigułek pocztą bez żadnych wstępnych badań ani dalszej opieki jest wygodne i efektywną kosztowo dla przemysłu aborcyjnego, ale to kobiety poniosą koszty wraz z niezliczonymi nienarodzonymi niemowlętami”
- komentuje Kristan Hawkins, prezes organizacji Students for Life.

1 września w Teksasie zaczęła obowiązywać ustawa, w myśl której nie można zabić dziecka po wykryciu bicia jego serca. Wywołało to furię amerykańskich aborcjonistów, wedle których „antyaborcyjni ekstremiści w Teksasie doprowadzili do katastrofy praw człowieka”.

za:www.fronda.pl

***
Nie pierwsze to szatańskie wzmożenia ogarniająca podatnych... Żal ludzi...
kn

Copyright © 2017. All Rights Reserved.