Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Najpierw kpiła z masakry chrześcijan, teraz nazywa aborcję „świętością”. Poseł Lewicy w nienawistnym amoku

– Kobiety będą protestowały w taki sposób, w jaki uznają za stosowne, ponieważ ich prawa są bezczelnie zabierane – powiedziała w niedzielę na antenie TVP Info poseł Małgorzata Prokop-Paczkowska z Nowej Lewicy, komentując bulwersujące zachowanie Marty Lempart przed siedzibą PiS i wobec pani tam sprzątającej. Znana z niechęci do chrześcijan i Kościoła parlamentarzystka dodała, że „takie prawo jak prawo do aborcji jest święte”.

Przypomnijmy: w piątek Marta Lempart pomazała czerwoną farbą wejście do budynku, w którym mieści się siedziba Prawa i Sprawiedliwości przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie. Gdy pani sprzątająca, która kilka chwil wcześniej robiła tam porządek zwróciła w mocnych słowach Lempart uwagę stwierdzając m.in. że nie wygrała zdrowia na loterii aktywistka aborcyjna początkowo ją zignorowała, a następnie stwierdziła, iż zrobiła to „dla jej dzieci”.

O skomentowanie tego incydentu została poproszona w programie „Strefa Starcia” w TVP Info poseł Małgorzata Prokop-Paczkowska z Nowej Lewicy. – Pan Kaczyński za pracę w takim budynku powinien płacić naprawdę ogromne pieniądze. Tam protestów będzie jeszcze wiele, dlatego że tam właśnie zaczyna się niszczenie polskich kobiet – prymitywnie kpiła.

Poseł stwierdziła także, że wszystkie „kobiety będą protestowały w taki sposób, w jaki uznają za stosowne, ponieważ ich prawa są bezczelnie zabierane”. – Prawo takie jak prawo do aborcji jest święte i nikomu nic do ich ciąż – grzmiała wykonując przy tym przeróżne tiki.

Słowa poseł wywołały oburzenie pozostałych rozmówców. – Pani mówi, że to jest święte, czy pani wie, co to jest świętość? – pytała poseł Anna Milczanowska z PiS.

Na początku roku Małgorzata Prokop-Paczkowska w prostacki i prymitywny sposób skomentowała mord dokonany przez islamistów w Etiopii, którzy rozstrzelali ponad 750 chrześcijan chroniących się przed napaścią w etiopskiej świątyni.

„A po co Kościół katolicki się tam wpakował? Dlaczego nie uszanował miejscowych wierzeń?” – napisała na Facebooku parlamentarzystka.

Dlatego – po haniebnych słowach Małgorzaty Prokop-Paczkowskiej – powstała petycja, w której Obywatele domagają się przykładnego ukarania poseł. Pismo trafi do rąk kierownictwa i członków sejmowej Komisji Etyki Poselskiej oraz ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego. W akcję zaangażowało się niemal 10 tys. osób.

za:pch24.pl

***

Bidulki małomyślne-nie wiedzą co czynią...  A może już owładnięcie?....

kn

Copyright © 2017. All Rights Reserved.