Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Przebrali się w „tęczowe habity” i zakłócali Mszę. Kolejny skandaliczny happenning środowisk LGBT w warszawskim kościele

W warszawskiej Bazylice Świętego Krzyża doszło o kolejnej prowokacji aktywistów LGBT. Działacze postanowili zakłócić celebrację Mszy świętej, kładąc się w jej trakcie przed prezbiterium, w płaszczach z symbolizującą ruch LGBT „tęczą” na plecach.

Przekonywali przy tym, że ich happening „nie jest ofensywny”.

O sprawie poinformował w mediach społecznościowych Michał Wilk, jeden z mężczyzn chroniących porządku w świątyni. Taka opieka stała się konieczna w Bazylice Świętego Krzyża po kolejnych skandalicznych wybrykach środowisk LGBT, pamiętanych m.in. z aktywności tzw. „Margot” i manifestacji tzw. Strajku Kobiet.

- „W dniu dzisiejszym, lewicowi aktywiści postanowili zrobić sobie swój żałosny happening w kościele Świętego Krzyża w Warszawie. Lewackie organizacje i aktywiści poczynają sobie teraz coraz śmielej” - napisał mężczyzna na Facebooku.

za:www.fronda.pl


***
Smętniacy, zwiedzeni ...czy może już ...nawiedzeni... przez Zło. Smutny los.
k

Copyright © 2017. All Rights Reserved.