Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Szokujące słowa Sławomira Nitrasa. “Platforma Obywatelska poda wyniki wyborów przed Państwową Komisją Wyborczą”

Sławomir Nitras na antenie Polsatu zapowiedział, że “Platforma Obywatelska tworzy program komputerowy, który poda wyniki najbliższych wyborów parlamentarnych jeszcze przed Państwową Komisją Wyborczą”. Polityk występujący w programie „Graffiti” zapowiedział, że PO planuje alternatywny sposób liczenie głosów.

Jeszcze w grudniu 2021 roku Donald Tusk zapowiedział powstanie programu komputerowego, który ma zliczać głosy wyborców niezależnie od PKW. Choć oprogramowania jeszcze nie ma, to zdaniem Nitrasa do jesiennych wyborów na pewno powstanie i będzie umożliwiał podanie wyników wyborów niezależnie od PKW.
Nitrasa dopytywano także o stosunki pomiędzy Tuskiem i Trzaskowskim. Zdaniem polityka są one “bardzo dobre”, a prezydent Warszawy jest “przyszłym kandydat na prezydenta Polski”.

Parlamentarzystę ze Szczecina pytano również o słowa Stefana Niesiołowskiego, który pojawił się na ostatnim spotkaniu z  Tuskiem, a w późniejszym wywiadzie dla “GW” zapowiedział usuwanie pomników i nazw ulic Jana Pawła II z przestrzeni publicznej.

– Jan Paweł II jest dla mnie jednym z dwóch, obok Lecha Wałęsy, symboli naszej wolności i zasługuje na ulice w polskich miastach. Ale jego rola w tuszowaniu afer pedofilskich musi zostać należycie wyjaśniona – zastrzegł Nitras.

za:www.stefczyk.info

Copyright © 2017. All Rights Reserved.