Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Internauci w obronie lekarzy

Ponad 20 tys. internautów stanęło w obronie bezpardonowo zaatakowanej przez środowiska lewicowe prywatnej kliniki Babka Medica , w której część lekarzy nie chce przypisywać środków antykoncepcyjnych. Informacja o tym, że część lekarzy prywatnej warszawskiej kliniki, powołując się na przekonania, odmawia przypisywania środków antykoncepcyjnych, spotkała się z szybką reakcją środowisk liberalno-lewicowych. Lekarze Babka Medica musieli więc zmierzyć się z olbrzymią falą nienawiści. Niestety, najnowszy atak na „lekarzy z sumieniem” wpisuje się w pasmo niszczenia pracowników służby zdrowia, którzy myślą inaczej niż środowiska lewackie. Najlepszym przykładem tej sytuacji jest sprawa prof. Bogdana Chazana, który powstrzymał matkę przed zabiciem własnego dziecka. Teraz ostrej presji poddano innych warszawskich lekarzy.

Cała sprawa mocno zbulwersowała Zbigniewa Kaliszuka. Za pomocą platformy CitizenGO utworzył on specjalną petycję do lekarzy Babca Medica, w której każdy może przekazać im swój głos wsparcia. W specjalnym opisie do petycji zwraca on uwagę, że środowiska lewicowe, które tak ochoczo odwołują się do jednej z najwyższych wartości, jaką jest wolność, nie potrafią uszanować wolności konserwatywnych lekarzy. „Jak widać jednak, nie o wolność chodzi, a o narzucenie konkretnego światopoglądu i doprowadzenie do sytuacji, w której ginekologami byłyby wyłącznie osoby wyznające lewicowe dogmaty” – pisze Zbigniew Kaliszuk, twórca petycji. Petycję ze słowami wsparcia do lekarzy Babca Medica poparło już ponad 20 tys. osób. Internauci, widząc sens działań lekarzy, akcentują, że „dla wielu pacjentek możliwość skorzystania z usług takich lekarzy jest bardzo ważna”.

za:www.naszdziennik.pl/polska-kraj/177821,internauci-w-obronie-lekarzy.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.