Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Prof. Chodakiewicz: Za Bidenem idzie tęczowa rewolucja. Trzeba ją mądrze przeczekać

„Porażką jest to, że Trump pozostał sobą. Nie zmienił osobowości, nie uspokoił się. Wyszło z tego straszne dyletanctwo. Sukcesem przede wszystkim jest to, że Trump udowodnił, że można się elektoralnie z sukcesem przeciwstawić rewolucjonistom. Ponadto najważniejszym jego osiągnięciem jest nominowanie i zatwierdzenie konserwatywnych sędziów w Sądzie Najwyższym” – podsumował prof. Marek Jan Chodakiewicz.

Jak będą wyglądały USA za rządów Joe Bidena? Zdaniem prof. Chodakiewicza pewne jest to, że Amerykanie będą mieć do czynienia z „wszędobylskością” państwa.

„Biden będzie się starał wszystko <<naprawić>> odgórnie. Dla gospodarki najgorszy będzie <<Green New Deal>>, czyli futerkowo-zielona wizja alternatywnej energii, która nie wystarcza, aby nowoczesną ekonomię napełniać”.

Dodał:

„Będzie też orgia politycznej poprawności. Na froncie legislacyjnym wszelkie wierzenia religijne sprzeczne z post-modernizmem będą kryminalizowane przez Kongres jako <<mowa nienawiści>>. Dotyczy to spraw obyczajowych, rewolucji seksualnej. Będzie niekończąca się parada triumfalna LGBT na poziomie federalnym, co wpłynie jeszcze bardziej na poziom stanowy, który z Waszyngtonu otrzymuje na te sprawy ogromne fundusze”.

Zdaniem rozmówcy portalu wpolityce.pl, w Ameryce w dalszym ciągu toczyć się będzie rasowa i seksualna rewolucja, a celem będą biali heteroseksualni mężczyźni wyznania chrześcijańskiego. Uważa on, że zacznie się też indoktrynacja przedszkolaków.

Jeśli chodzi o Polskę, prof. Chodakiewicz uważa że Stany Zjednoczone będą oczywiście kontynuować współpracę z naszym krajem, ale też i stawiać warunki. Dodał:

„[…] ważne, aby Warszawa się nie łamała i nie godziła na cokolwiek. Twardo negocjowała albo unikała podpisywania czegokolwiek, jeśli MSZ nie potrafi takich rzeczy uniknąć, to nie należy ich ratyfikować w Sejmie”.

Podkreślił,że trzeba spowalniać próby narzucania różnych rozwiązań Polakom niemiłych i te 4 lata „jakoś przeczekać”.

za:www.fronda.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.