Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

TV Republika dwukrotnie zwiększa zasięg!- To zasadnicza zmiana parametrów biznesowych, w jakich operujemy – mówi „Gazecie Polskiej Codziennie” Radosław Dobrzyński, dyrektor generalny telewizji Republika. Od 1 października telewizja ta znajdzie się w ofercie platformy satelitarnej NC+ i tym samym dwukrotnie zwiększy swój zasięg techniczny!

Telewizja Republika zasili ofertę pakietu Comfort+. Tym samym zwiększy zasięg techniczny z 20 proc. do 40. – Zasadniczo zwiększy się nasz udział w rynku. Zaczniemy na porównywalnych zasadach konkurować z takimi kanałami newsowo-publicystycznymi jak Superstacja, Polsat News czy TVN Biznes i Świat. Na analizę efektów tego posunięcia trzeba będzie poczekać. Pod koniec roku będziemy mogli porównać wyniki oglądalności – dodaje Dobrzyński. Choć nowa ramówka jesienna zawitała już na antenę telewizji, to nie koniec zmian w ofercie programowej. – To dla całego zespołu bardzo duża mobilizacja i bardzo ważny moment. Musimy jeszcze bardziej się postarać, zaoferować możliwie najlepszy informacyjny i publicystyczny produkt. Będą kolejne zmiany. Będzie jeszcze bardziej newsowo – komentuje w rozmowie z „Codzienną” Tomasz Terlikowski.

Jak zapowiada Radosław Dobrzański, to nie koniec działań zmierzających do dalszego zwiększenia zasięgu. Szefowie stacji będą się starali o powiększenie zasięgu również u operatorów, z którymi współpraca już trwa. (Przypominamy, że od 1 września Republika pojawiła się w pakiecie Złotym w sieci Vectra, a wcześniej była dostępna tylko w pakiecie Platynowym). Powalczą też o dostępność w małych sieciach kablowych. – Chcemy, by Republika mogła w zakresie zasięgu technicznego zrównać się z kluczowymi graczami, którzy są na rynku w tym segmencie od wielu lat – zapowiada dyrektor generalny stacji i dodaje: – Dodatkowo chcemy wesprzeć te działania ogólnopolską kampanią reklamową, która ruszy w październiku i zwiększy świadomość marki TV Republika.

za:niezalezna.pl/59925-tv-republika-dwukrotnie-zwieksza-zasieg

Copyright © 2017. All Rights Reserved.