Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Humanizm a biologia

Na naszych oczach w Europie dokonują się zmiany o jakich jeszcze kilka lat temu nikt by nie pomyślał. Islam, który co prawda nie wymyślił bomby atomowej, wdziera się do post chrześcijańskiej Europy ze swoją bombą demograficzną, o której sile i konsekwencjach eksplozji nie śnił nawet Alfred Nobel. Komentatorzy zastanawiają się z czym tak naprawdę mają do czynienia: czy to jest inwazja obcej religii i kultury, czy też mamy do czynienia z biednymi uchodźcami uciekającymi przed okrucieństwami wojny?
http://www.prawica.net/2237

Musimy się zastanowić czy cywilizacja europejska, w której wyrośliśmy, a która rozwijała się przez wieki w oparciu o chrześcijańskie wartości  oraz wywodzące się z niej idee humanizmu mają szanse w konfrontacji z obcymi nam kulturami, które w praktyce stosują podobne sposoby walki o przetrwanie i ekspansję jakie obowiązują w przyrodzie. Ciemny muzułmanin może nic nie wiedzieć o prawach przyrody, ale zwycięża w taki sam sposób jak płodne biologiczne gatunki, które zajmują nowe tereny "mnożąc się jak króliki."

Z kolej, przyrodnik i historyk Eustace Mullins /…/ zaobserwował zadziwiające analogie pomiędzy sposobami opanowania organizmu gospodarza-żywiciela przez pewne gatunki zwane parazytami w przyrodzie a metodami /…/ rozszerzaniu swoich wpływów wśród narodów należących do zachodniej cywilizacji. Jednym z wielu sposobów działania tego gatunku, jaki można zaobserwować w przyrodzie, jest wpuszczanie do organizmu żywiciela trucizn, które osłabiają jego organizm, czyniąc go bezbronnym wobec agresji pasożytów.  


W społeczeństwach postchrześcijańskich możemy również zaobserwować druzgocące działanie pewnych „trucizn” w postaci różnych idei, często wyraźnie antychrześcijańskich  lub perfidnie podszywających się pod wartości chrześcijańskie jak np. multikulturowość, genderyzm, poprawność polityczna, feminizm, aborcja, eugenika, małżeństwa jednopłciowe. Bez końca trwa ideologiczna akcja zawstydzanie białej rasy oraz chrześcijaństwa  oskarżeniami o antysemityzm, ksenofobię, rasizm, itp., Nieustannie wmawia się nam poczucie winy (co my Polacy szczególnie boleśnie odczuwamy kiedy Żydzi ciągle zarzucają nam „współudział w Holocauście”).   Propaganda ta, która przyjmuje często niewyobrażalne rozmiary z racji opanowania środków masowego przekazu przez wspomniane siły w praktyce zabija w białych społeczeństwach instynkt samozachowawczy, skazując je na podporządkowanie lub nawet powolną zagładę.

“Dzisiaj nie potrzeba holocaust  ani obozów koncentracyjnych, żeby zniszczyć daną rasę, naród, kulturę czy cywilizację! Wystarczy promować tam masową imigrację i mieszanie się ras (race mixing), plus odpowiednia propaganda (polityczna poprawność) i rozwiązania prawne np. zakaz walki o własną tożsamość narodową, rasową, kulturową i terytorialną, pod groźbą oskarżenia o ''rasizm'' i ''ksenofobię''. W ten sposób można zniszczyć każdą różnorodność biologiczną, włącznie z białym człowiekiem.”

“BIAŁY CZŁOWIEK UMIERA,


jako jedyna rasa mamy niż demograficzny tzn. 1,2 dziecka przypada na jedną rodzinę co powoduje wymieranie naszej grupy etnicznej w tempie 47% na pokolenie (DANE Z ONZ). Dla przykładu jedna arabska bądź murzyńska rodzin ma około sześcioro dzieci. Jeszcze 100 lat temu biały człowiek stanowił 33% ludzkiej populacji, a dzisiaj stanowi tylko 8%. Za 75 lat będzie nas tylko 3,5% ludzkiej populacji, a w połączeniu z rasistowsko promowaną, ponieważ tylko w jednym miejscu na świecie mass emigracją oraz multikulti, Europa zmierza w stronę ludobójstwu naszej cywilizacji oraz rasy.

Jesteśmy na prostej drodze do podzielenia losów człowieka neandertalskiego, który skończył na kartach historii, lub Indian i Aborygenów, którzy siedzą w rezerwatach i walczą o przetrwanie. Biedaczki dobrze zdają sobie sprawę, że gdyby rozeszli się po świecie to ich rasa oraz kultura rozmyłaby się w morzu innych genów znikając raz na zawsze z powierzchni ziemi. Każdy człowiek na świecie ma elementarne prawo do zachowania swojego naturalnego dziedzictwa! Rasistami są za to ludzie, którzy by chcieli wybielić murzynów poprzez asymilację ze skośnookimi, których jest prawie dwa miliardy!

Rasistami są też ludzie, którzy nie pozwalają jakiejś rasie przetrwać i zachować własne naturalne dziedzictwo, ponieważ uważają oni, że dana rasa nie ma do tego prawa tzn. do zachowania dziedzictwa. Ludzie, którzy narzucają takie rozwiązania są prawdziwymi rasistami. Za to ludzie, którzy pragną ocalić jakąś rasę i pozwolić jej przetrwać są anty-rasistami.”

Egocentryzm nas zabije

Wskaźnik dzietności w Polsce wynosi zaledwie 1,3 pisze "Dziennik Gazeta Prawna" i ostrzega, że egocentryzm to choroba, która nas kiedyś zabije. Nie w sensie dosłownym, ale jako naród.

Aż 23 proc. Polek w wieku 18-45 lat nie zamierza nigdy mieć dzieci lub ma bardzo duże wątpliwości, czy kiedykolwiek będzie je miała. Wśród tych, które dzieci planują, 5 proc. chce mieć ich dwoje, a tylko 2 proc. - troje lub więcej.
Prognozy mówiące o tym, że za 30 lat będzie nas 30 milionów (o 8 mln mniej niż obecnie), nie tylko się zrealizują, ale zrealizują się z nadwyżką. Będzie dobrze jeśli nasza populacja wyniesie 28 milionów, twierdzą demografowie.

Zrobimy to na własne życzenie. Z wygody, hołdowania własnym popędom, braku altruizmu i nieumiejętności angażowania się. Sami sobie szykujemy zagładę, ostrzega gazeta.

Copyright © 2017. All Rights Reserved.