Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Publikacje członków OŁ KSD

Krzysztof Nagrodzki-Lewica zawsze.....młoda! Z listów do przyjaciół i znajomych

Nie wiem Kolego czy już Ci donosiłem o wzruszeniach, które mnie ogarniają, kiedy doświadczam spotkań telewizyjnych w których uczestniczą przedstawiciele tzw. lewicy.
Przeważnie ogarniają...

Przeważnie, ponieważ bywa, iż są momenty, kiedy ponad wzruszeniem niewinności.... intelektualnej przemaga.... wkurzenie na brak... hmm.... jakby to rzec?.... powiedzmy - dyscypliny....
- Emocjonalnej?...
- Intelektualnej?...

Tzw. lewica-już ubrana-kiedy trzeba-w barwy narodowe a nie w sierpy i młoty-jednak zamach sierpowy i młotowy ma chyba wkodowany.... jakby genetycznie?...

I to uzasadniałoby, a i usprawiedliwiało, te medialne wzmożenia w starciach z przedstawicielami przebrzydłego ciemnogrodu.

Te geny wiodły zawsze-oczywiście dla dobra ludzkości-na barykady i na stosowne ...szafoty.
 
Szafoty, naturalnie, dla paskudnych członków ( członkiń)wstecznictwa, pasożytnictwa, kontry.
 
Określenie zawsze się jakieś znajdzie - świeżo aktualne dla wzmożenia...
Ostatnio np. w sprawie Marszu Niepodległości.

I dlatego namawiam i Ciebie do oglądania takich starć, również w reżymowej telewizji :-)


Copyright © 2017. All Rights Reserved.