Nowości na stronie
- Modlitwy do NMP od Cudownego Medalika i łaski płynące przez Cudowny Medalik Niepokalanej
- Papież wręczy paliusze trzem polski metropolitom
- Tomasz Bieszczad-W oparach krypto-rzeczywistości
- s.M. Alicja Augustynowicz, CSSF - POLSCY PISARZE – SŁOWA MISTRZOWIE
- „Próbowano otruć Karola Nawrockiego”. Dramatyczna sytuacja na Dolnym Śląsku
- Jadwiga Kamińska – Kto dobrze śpiewa modli się podwójnie
- Radom 50 lat temu: Przebudzenie z iluzji.
- Ministra edukacji: Nie wtrącać się!
- Ustawa medialna znów się opóźnia. „Może w ogóle nie uda się jej przyjąć”
- Jarosław Kaczyński: Zwrócę przyznany mi ukraiński Order Księcia Jarosława Mądrego
Nie-podległość i nie-wola
W 1914 r., gdy kończyła się la belle époque, wszyscy byli młodzi, dobrze wykształceni, pełni marzeń i planów. Bez wahania poświęcili je dla odrodzenia Rzeczypospolitej. W świetle dzisiejszych wyobrażeń niełatwo zgadnąć, dlaczego. Mogli przecież wygodnie ułożyć sobie życie bez niej.
J. Kaczyński: „Ocaliliśmy niepodległość, bo byliśmy jednością”
- Ocaliliśmy niepodległość i zbudowaliśmy wielkie europejskie państwo. Tylko dla tego, że byliśmy jednością. Że różne regiony, różne grupy społeczne połączyły się we wspólnym wysiłku. Tak musi być i dziś
Przesłanie dusz czyśćcowych
Pułapki spirytyzmu
o. Dariusz Kowalczyk SJ - Nie dla gender i niszczenia dzieci
Ks. bp dr Adam Lepa - Telewizja publiczna tabloidem?
Ewangelizacja i nowe techniki komunikacji
Polowanie na katechetów
Listopad to dla Polski niebezpieczna pora…
Antypolski biznes się kręci
Konwencja Rady Europy o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej furtką do wprowadzenia gender?

Czy po ratyfikacji Konwencji Rady Europy o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej, zagraża nam totalitaryzm? O czym tak naprawdę mówi ten kontrowersyjny dokument i co promuje?
Hipokryzja bez granic
Prace ludzkie, co śmierć przezwyciężają
Profanacja w Centrum. Sztuki?
W obliczu narastających ataków nie wolno nam milczeć.
Krzysztof Nagrodzki - Z listów do przyjaciół. I znajomych. Zaparciuchy.
A Zaduszki to może najlepszy moment do refleksji nad uczciwością naszych "analiz" tu i teraz ? Póki czas...































